Ridgidtools.sk

RIDGID SeeSnake CSx Via Prenosový Wi-Fi modul pre kamery

 • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
 • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
 • Záručný a pozáručný servis
 • Odborné poradenstvo
Potrebujete poradiť? 02/60103721

RIDGID SeeSnake CSx Via Prenosový Wi-Fi modul pre kamery

CSx VIA využíva bezplatnú aplikáciu HQx® Live na vzdialené ovládanie funkcií a vlastností kamery, ako aj meranie vzdialenosti a lokalizáciu sondy. CSx VIA je kompatibilný s technológiou TruSense® a umožňuje funkcie TruSense v aplikácii. Použite nastaviteľný HQx dok s pružinovým rámom na upevnenie širokej škály zobrazovacích zariadení pre optimálne prezeranie inšpekcií na akomkoľvek mieste.

FLEXIBILITA

 • Pohodlie a flexibilita, ktoré sú vzájomne zameniteľné. Rôzne káblové cievky cez prepojovací port bubňa.
 • Montáž dokovacej základne HQx na akýkoľvek bubon radu RIDGID SeeSnake Compact, alebo použitie ako voľne stojacej základne.
MULTI KÁBLOVÁ KOMPATIBILITA

 • CSx VIA je kompatibilný so všetkými RIDGID SeeSnake káblami, vrátane káblov Standard a Mini pomocou CSx VIAMount držiaka pre SeeSnake Standard & Mini.
ĽAHKÉ STREAMOVANIE CEZ WI-FI

 • Spoľahlivá konektivita medzi CSx VIA a mobilným zobrazovacím zariadením pre vyššiu produktivitu s aplikáciou HQx Live alebo HQ softvérom pre Windows.

HLÁSENIA NA CESTÁCH

 • Rýchla komunikácia e-mailom, textom alebo nahraním fotografií a videa zákazníkom alebo kolegom v reálnom čase priamo z pracoviska.

 • Modul SeeSnake CSx VIA sa zasúva priamo do káblových bubnov RIDGID® SeeSnake® microDrain™,microReel™, nanoReel™, bubnov radu Compact a radu rM200. Pri spárovaní s prenosovým Wi-Fimodulom CSx VIA pomocou držiaka CSx VIA Mount pre SeeSnake Standard a Mini sa prevedie signál z ľubovoľnej kamerovej hlavy cez káblovú cievku SeeSnake Standard alebo Mini na vaše vlastné zobrazovacie zariadenie.
 • Držiak Wi-Fi modulu CSx VIA Mount pre systémy SeeSnake® Standard a Mini umožní prenos z akéhokoľvek kamerového kábla SeeSnake Standard alebo Mini cez Wi-Fi modul CSx VIA a spáruje ich svaším zobrazovacím zariadením. Akonáhle je CSx VIA bezpečne namontovaný na oceľový rám, poskytuje flexibilné riešenie s vlastnou obrazovkou pre streamovanie, snímanie a zdieľanie špičkových inšpekčných snímkov. Pripojte vaše osobné mobilné zobrazovacie zariadenie k integrovanému 1” držiaku typu RAM®.
 • RIDGID® SeeSnake® HQx Dock je navrhnutý tak, aby poskytoval flexibilný a pohodlný spôsob pripevnenia tabletu pri používaní aplikácie SeeSnake HQx Live. Vďaka jeho pružinovému držiaku, dvojitému guľovému a zásuvnému ramenu, otočnému stojanu upne HQx Dock väčšinu tabletov a je nastaviteľný pre optimálne sledovanie pri práci. Použite ako samostatne stojacu jednotku alebo ľahko a rýchlo namontujte na akékoľvek káblové cievky radu RIDGID SeeSnake Compact Series.


RIDGID - inštalatérske náradie na opracovanie a inšpekciu rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In