Ridgidtools.sk
100 rokov náradia RIDGIDMnožstevné zľavy RIDGID

Upchaté odtoky? Vyskúšajte čističky RIDGID FlexShaft!

Už sú to takmer 4 roky, čo sa čističky RIDGID FlexShaft prvýkrát dostali do odtoku, prešli cez upchatie a úspešne ho vyčistili. Na takýto míľnik sa len ťažko zabúda. Odvtedy sa tieto skvelé stroje zapísali do histórie tisíckami profesionálnych čističov odpadových vôd po celom svete.

Na zabezpečenie maximálnej účinnosti ponúkajú čističky FlexShaft možnosť ponechať inšpekčné kamery v potrubí počas celého procesu čistenia. Môžete teda súčasne testovať aj čistiť.

Odborníkom na čistenie odtokov vo Veľkej Británii, ktorí používajú Flexshaft čističky každý deň, sme položili otázku, aké sú čističky RIDGID FlexShaft®. Tu sú ich odpovede.

Malá služba pre komunitu, ale obrovský skok pre ľudstvo

,,Pred začiatkom vyučovania v škole v Bromley som mal za úlohu vyčistiť dezinfekčné stanice nainštalované ako špeciálne opatrenie proti vírusu. Pomocou čističky K9-102 FlexShaft® bola práca vykonaná rýchlo a všetko bolo pripravené na prvý deň vyučovania.“ Flowtech Services Ltd.

clanok rigdi

Blokády? Všetko bolo vyčistené a zabezpečené bezproblémové odvodnenie.

MT. Drains Kent Ltd. so sídlom v Kente poskytuje služby čistenia odtokov pre miestne bytové domy, krčmy, kaviarne, komerčné a obytné budovy. Okrem kamerového systému RIDGID SeeSnake® Compact 2 vlastní aj čističky FlexShaft® K9-102 a K9-204, ktoré používa takmer každý deň. Či už ide o upchatý odtok kuchynského drezu, pisoár, záchod, sprchu alebo kanalizáciu, vodný kameň, mastnotu, toaletné potreby alebo korienky, neexistuje práca, ktorú by čističky nedokázali vyriešiť.

clanok ridgid

,,Čistička K9-204 FlexShaft® ma nikdy neprestane udivovať."

Drainclear 24/7 Ltd. ponúka 24-hodinovú pohotovostnú službu, pre oblasť Edinburghu, 7 dní v týždni. Načasovanie je preto veľmi dôležité. S čističkami FlexShaft® K9-102 a K9-204 v zadnej časti dodávky jazdia z jedného miesta na druhé.

clanok ridgid

Nedávno jeden z našich technikov vo Falkirku vyčistil upchatý záchod len za 15 minút sám a bez pomoci kohokoľvek iného. Čistička K9-204 vošla 10 m hlboko do záchoda a opäť raz sa osvedčila.

,,Točenie reťazí a čistenie odtokov"

- je motto iUnblockDrains. S viac ako 18-ročnými skúsenosťami s čistením kanalizácie je John hrdý na to, že môže ponúkať svoje služby vo Východnom Sussexe a okolí. Od upchatých umývadiel a spŕch, osviežovačov vzduchu prilepených na toaletách až po upchaté kuchynské a dažďové odtoky, všetko videl a opravil. John radí svojim zákazníkom, aby na čistenie odtokov nepoužívali riešenia pre domácich majstrov. ,,Prísavný zvon, kyselina alebo rôzne iné chemikálie nie sú osvedčené nástroje ako profesionálne čističky FlexShaft®.

clanok ridgid

,,Úspech a žiadny chaos!"

Rob The Plumber vykonáva plynárenské, kúrenárske a inštalatérske práce v centre Londýna. Pred časom chceli svojim klientom ponúkať profesionálne služby čistenia odpadových vôd. Lepšie nástroje podľa neho vedú k lepším výsledkom a spokojnejším zákazníkom. RIDGID bola prvou značkou, ktorú kúpil na čistenie odtokov. Teraz Rob prechádza z práce do práce s dvoma strojmi FlexShaft® K9-102 a K9-204 na svojom skvelom nákladnom bicykli.

clanok ridgid

O FlexShaft® by sme mohli hovoriť celé dni. Myslíme si však, že tieto príbehy objasnili jednu vec: ak bol u vás doma odborník na čistenie odtokov s čističkou FlexShaft®, môžete sa rozlúčiť so všetkými problémami s odtokmi a upchatím.

Chcete poradiť pri výbere vhodnej RIDGID čističky odpadových potrubí ? Oslovte nás a radi Vám poradíme. Volajte na 02/60103721 alebo píšte na ant@ant.sk

ant inštalatérske a potrubárske náradie

Kontaktujte nás

Autorizovaný distribútor ant s.r.o. - Kontaktujte nás a poradíme Vám s výberom inštalatérskeho náradia a potrubárskeho náradia

ant s.r.o.
Potrubárske a inštalatérske náradie

Staré grunty 17/a, 841 04 Bratislava
02/60 10 37 21
ant@ant.sk