Ridgidtools.sk

RIDGID lisovačky RP 240 a RP 241

RIDGID uvádza úplne nový rad ergonomických a ľahkých lisovacích strojov - predstavujeme RP 240 & RP 241

RIDGID rozširuje produktovú líniu lisovacích strojov o dva menšie, ľahšie stroje a "pripája" ďalšiu generáciu kompaktných lisovacích strojov RIDGID RP 240 s pištoľovým prevedením rukoväte a RIDGID RP 241 v prevedení v jednej osi (inline). Tieto nástroje sú ideálne pre prácu v ťažko dostupných a najtesnejších priestoroch so zachovaním požadovanej ergonómie a kvality zalisovania na medenných, oceľových, nerezových, PEX a viacvrstvových rúrkach

"RIDGID je už takmer 20 rokov lídrom v lisovacích technológiách," hovorí Enver Celik, produktový manažér spoločnosti RIDGID. "Pokračujeme v nastavení vysokých štandardov pre našich zákazníkov vyvíjaním výrobkov, ktoré spĺňajú ich potreby, bez toho aby došlo k obmedzeniu lisovacej sily. Naše nové modely RP 240 a RP 241 nie sú výnimkou, oba účelovo vyvinuté v menšom a ľahšom prevedení pre maximálnu produktivitu s minimalizáciou únavy obsluhy"

Model RP 240 je len 32 cm dlhý a váži 2,4 kg aj s batériou, čo je o 15% kratší a o 10% ľahší od predošlých modelov. Model RP 241 je o 25% kratší a o 10% ľahší ako jeho predchodca a jeho štíhle inline prevedenie umožňuje jednoduché ovládanie jednou rukou v stiesnených aplikáciách pri práci nad hlavou.

Oba modely sú dodávané s 2 novými 12V pokročilými lítiovými batériami pre viac ako 300 zalisovaní na jedno nabitie. Sú štandardne vybavené technológiou Bluetooth® Low Energy, ktorá umožňuje užívateľovi prístup k údajom o strojoch, ako je stav pohonu, stav batérie, počet zalisovaní za deň, info o servisnom intervale a mnoho ďalšieho s bezplatnou aplikáciou RIDGID Link ™. RP 240 a RP 241 sú prvými "pripojenými" kompaktnými lisovacími strojmi na svete, ktoré užívateľom poskytujú jedinečnú možnosť diagnostiky a správy stroja.

Okrem toho oba stroje obsahujú exkluzívny senzor zaisťovacieho čapu RIDGID, ktorý zabraňuje nesprávnemu a nebezpečnému použitia stroja a čeľustí a mikroprocesorom riadené lisovacie cykly s indikátorom dokončenia lisovacieho cyklu, vizuálne potvrdzujúci požadovanú lisovaciu silu a kvalitu zalisovania. Rovnako ako ich predchodcovia majú RP 240 aj RP 241 najlepší servisný interval vo svojej triede 32 000 cyklov, čo dramaticky znižuje náklady na prevádzku po celú dobu životnosti strojov.

lisovačka RIDGID RP 240

lisovačka RIDGID RP 241

lisovacie kliešte RIDGID
 
E-mail Facebook Instagram Linked In