Ridgidtools.sk
100 rokov náradia RIDGIDMnožstevné zľavy RIDGID

RIDGID Roadshow 2017

RIDGID ROADSHOW 2017

SLOVENSKO a ČESKÁ REPUBLIKA


Počas celého roka 2017 máte možnosť využiť naše predvádzacie auto vybaveného produktami RIDGID. Požiadajte o predvedenie v doleuvedenom formulári a dohodnite si termín predvedenia u vás. Nechajte si poradiť našimi technikmi, ktorí vám produkty predstavia, ukážu a oboznámia vás s výhodami. Určite nezabudnú aj na tipy a triky, ktoré vám zjednodušia prácu.

Pre viac informácii nás kontaktujte na tel. čísle 02/60 10 37 21 alebo mailom na ridgid@ant.sk  

Vyplňte formulár a budeme vás kontaktovať pre bližšie dohodnutie termínu predvedenia u vás v teréne. #*|*formular*|*#Môžete sa tešiť na širokú škálu produktov ako inšpekčné kamerové a lokalizačné systémy, menšie ale aj väčšie modely čističiek potrubí či meracie prístroje.

1. Zastávka - Výstava AquaTherm 2017 Nitra

Chcete vidieť predvádzacie auto a vyskúšať si produkty RIDGID? Určite sa zastavte na výstave AquaTherm Nitra 2017, ktorá sa uskutoční v dňoch 7.-10. februára 2017 na výstavisku Agrokomplex v Nitre. Okrem predvádzacieho auta môžete navštíviť náš stánok v hale F, ktorý nájdete pri východe z tejto haly. Pripravili sme si pre vás reálne predvedenie strojov, odborné poradenstvo, špeciálne ponuky a malý darček v podobe legendárneho kalendára RIDGID, ktorý je vydávaný už takmer 100 rokov.
Tešíme sa na vás. RIDGID tím

Chcete vedieť kedy a kde sa bude ROADSHOW nachádzať? Kontaktujte nás a získajte viac informácii.