Ridgidtools.sk
100 rokov náradia RIDGIDMnožstevné zľavy RIDGID

Vyberte si konečne kameru ktorá splní všetky Vaše požiadavky

Nerobte kompromisy. Nemusíte si vyberať medzi kompaktným, prepracovaným hardvérom a funkciami nabitým softvérom. Inšpekčná kamera RIDGID SeeSnake M40 kombinuje tieto dve dôležité vlastnosti.

Pevný kovový rám je oporou pre ochranný bubon v ktorom je navinutý 40 metrový odolný ale aj napriek tomu flexibilný optický kábel, ktorý je určený pre potrubia 38mm až 203mm. Práve vysoká mechanická odolnosť tlačných káblov popri ich skvelej priechodnosti potrubím, robí RIDGID kamery bezkonkurenčnými. V ráme je zasadený aj dokovací systém z tvrdeného plastu pre uchytenie monitora RIDGID CS6x, ktorý je výkonným mozgom inšpekčného systému

Jeho flexibilita poskytuje maximálny komfort aj pri tých najnáročnejších podmienkach. S monitorom dosiahnete vždy optimálny pozorovací uhol.

Je to práve monitor, ktorý sa postará o dokonalý výstup z inšpekcie. Vďaka HDR senzorom sa násobí rozsah šošovky, čo má za následok redukovanie tmavých miest a získate tak čistý a presvetlený obraz.

TiltSense funkcia umožňuje zaznamenávať sklon potrubia. Ikona na monitore informuje v reálnom čase o stave náklonu.

Samonivelačná hlava udržuje obraz vždy vodorovne, vďaka čomu máte neustále prehľad o situácii v potrubí.

Zabudovaná sonda priamo za hlavou kamery je zárukou presného vytýčenia pomocou lokalizátora, ktorý prijíma 512Hz frekvenciu.

HQ SOFTWARE poskytuje možnosť prehrávania monitoringu na ďalšom zariadení. Je kompatibilný so zariadeniami iOS aj Android. Monitoring je možné nahrávať priamo na USB. S programom máte k dispozícii aj možnosť archivácie, úpravy a doručovania protokolov.

Vďaka vlastnostiam systému RIDGID SeeSnake M40 sú protokoly o monitoringu na úrovni ktorá ohromí Vás aj Vašich zákazníkov.

Venujete sa krtkovaniu a inšpekcii potrubí? Chcete sa poradiť pri výbere vhodnej čističky alebo inšpekčnej kamery?
Kontaktujte nás a naši technici vám radi poradia a stroje predvedú. Pomôžu navrhnúť správne technické riešenie. Kontaktujte nás na 0905 393 996 alebo na ant@ant.sk

dražkovačka 915

Obr. č. 1 - RIDGID Inšpekčný kamerový systém SeeSnake® Compact M40 (Ø 40 - 150 mm) ideálna na servisné úkony

dražkovačka 915

Obr. č. 2 - Možnosť nastavenie polohy monitoru na dokovacom systéme