Ridgidtools.sk
potrubárske dni v prahe

Budúcnosť lisovania je tu! Spoznajte najmodernejšiu lisovačku RIDGID

Bez potreby pravidelného servisného ciachovania, s novým telom, novým osvetlením a bez obmedzenej prevádzky – prichádza nová rada lisovačiek od RIDGID. Lisovačky RP 350 a RP 351 sú vhodné na lisovanie až do 108mm. Sú menšie ľahšie ako ich predchodca a prichádzajú s inováciami, ktoré ocení každý kto lisuje veľa a pravidelne. Pozrite si našu recenziu hlavných výhod lisovačky RP 350 (pištoľová verzia).


Veľké lisovacie kliešte / lisovačka RIDGID RP 350 pre lisovanie medi, plastohlinika či uhlíkovej ocele v sete s čeľusťami Obr. č. 1 - Budúcnosť je tu! Krásna nová lisovačka RIDGID RP 350-C so sieťovým napájaním.

Bez servisu, bez starostí. Tak funguje moderné lisovanie lisovacích tvaroviek

Nový bez uhlíkový motor zabezpečuje, že lisovačka nepotrebuje žiaden servisný interval. Dokáže podľa testov zalisovať vyše 100 000 cyklov bez potreby servisu. Pre tých, ktorý lisujú veľa a pravidelne, je to úžasná výhoda.

Vďaka novému motoru má lisovačka RP 350 aj menšie, ľahšie telo a tlmenejší zvuk. Pre porovnanie je o 6cm kratšia a o pár gramov ľahšia ako starší model RP 340.

Senzor na sledovanie správneho zalisovania

Majte istotu správneho zalisovanie rúry

Exkluzívny senzor tlaku, ktorý sleduje každý jeden cyklus a potvrdí vám správne zalisovanie. Okamžite tak zistíte ak nie je niečo v poriadku. Ideálne pre vás pokoj v duši.

Inteligentná generácia – sledujte stav lisovania

Je bežnou súčasťou nových strojov, že sa výrobca snaží o lepšie komunikáciu medzi operátorom a strojom. Zabudované Bluetooth, vďaka ktorému si viete lis prepojiť so smartfónom a sledovať informácie ako napríklad, počet cyklov, históriu lisovania, polohu a iné. To je skvelé ak potrebujete pri partiách sledovať koľko sa s lisovačkou pracuje alebo kedy a kde sa použila.

Na zadnej strane lisovačky pribudol vylepšený ovládací panel, na ktorom s vami lisovačka komunikuje. Od vybitého akumulátoru cez pripájanie na Bluetooth až po signalizáciu zle upnutej čeľuste.

Ovládací panel lisovačky RIDGID RP 350-C
Obr. č. 2 - Nový ovládací panel lisovačky so signalizáciou
LED svetlo na lisovačke RIDGID RP 350-C
Obr. č. 3 - Nové LED osvetlenie na lisovačke
Lisovačka RIDGID RP-350
Obr. č. 4 - RIDGID lisovačka RP 350-C so sieťovým napájaním


Telom a napájaním vyhovie každému

Pracujete v stiesnených priestoroch či pri bežných rozvodoch vody a plynu? Vyberte si pištoľový model RP 350. Pracujete viac nad hlavou a v pozíciách? Možno vám bude viac vyhovovať rovný model RP 351. Či ste milovník rovných ale pištoľových modelov, s RIDGID si nájdete tú svoje obľúbenú lisovačku.

To isté platí aj na napájanie. Lisovačky si viete vybrať vo verzii so odpojiteľných sieťovým zdrojom (označené ako C) alebo s Akumulátorom a nabíjačkou v kufri (označené ako B).

Čo je dobré to sa nemení – nikdy!

Všetky vlastnosti, ktoré ste na RIDGID lisovačkách oceňovali, zostali zachované.

  • Kompatibilita s MAKITA 18V akumulátorom (pri RP 350)
  • Možnosť použitia REMS a Rothenberger štandardných čeľustí
  • Signalizácia zle upnutej čeľuste,
  • Signalizácia správneho zalisovania,
  • Správna ergonómia a vyváženie lisovačky
  • Otočná hlava – teraz až 360° bez obmedzenia,
  • Ale aj ACC automatický spätný chod piestu.

Záverom len treba dodať, že lisovačka je nabitá technológiami, ktoré ocenia hlavne inštalatéri, ktorí lisujú často. Stroj im pomôže pracovať s menšou námahou, rýchlejšie a pohodlnejšie.

Zaujal vám niektorý z modelov lisovačky? Potrebujete vyskladať set aj s čeľustami? Alebo hľadáte kompaktnejší model? Oslovte nás a radi vám poradíme s výberom. Volajte na 02/60103721 alebo píšte na ant@ant.sk

RIDGID lisovačka RP 350-C (Sieť 230V) s troma čeľusťami • NOVINKA Obr. č. 6 - RIDGID lisovačka RP 350-C (Sieť 230V) • NOVINKA
RIDGID lisovačka RP 350-C (Sieť 230V) s troma čeľusťami • NOVINKAObr. č. 7 - Lisovačka s MAKITA akumulátorom
Set lisovačky RIDGID RP 350-C s lisovacími čeľustami TH, V a príslušenstvom

Obr. č. 5 - Všetko v jednom kufri: Lisovačka s 5 čeľusťami, so sieťovým zdrojov ale aj akumulátorom Makita. Stále s dostatkom miesta na drobné náradie (rezák, kalibrátor)
ant inštalatérske a potrubárske náradie

Kontaktujte nás

Autorizovaný distribútor ant s.r.o. - Kontaktujte nás a poradíme vám s výberom inštalatérskeho náradia a potrubárskeho náradia

ant s.r.o.
Potrubárske a inštalatérske náradie


Staré grunty 17/a, 841 04 Bratislava
02/60 10 37 21
ant@ant.sk

 
E-mail Facebook Instagram Linked In