Ridgidtools.sk
mnozstevnezlavy-ridgid

Časovo nenáročná metóda renovácie potrubí ktorá sa rýchlo splatí

Systém rehabilitácie potrubí Spraypoxy pomôže tam kde je výmena potrubí nemožná alebo príliš nákladná.

Výmena zvislých vedení vo vnútri budov je často problematická z dôvodu ťažkého prístupu k samotným stúpačkám. Nehovoriac o samotnej výmene čo je namáhavá a časovo náročná úloha.

Investície do tohto druhu zariadenia otvárajú lukratívny, nový trh pre spoločnosti, ktoré sa venujú výmenám a čisteniu odpadových rozvodov. Niet pochýb o tom, že stroj otvára dvere k novým zákazníkom. Tým máme na mysli stúpačky v bytových domoch a panelákoch v ktorých stav, ako všetci dobre vieme, je katastrofálny.


Ako opravovať so Spraypoxy?

Vďaka Spraypoxy je možné vyriešiť problémy bez zbytočného búrania stien. Je to obojstranne výhodné, tak ako pre zákazníka, ktorému zostane neporušená kúpeľňa, tak aj pre Vás, keď že si ušetríte kopu času so zdĺhavou obnovou vybúraného obkladu.

Obsluha stroja je relatívne jednoduchá. Po školení sa budete po druhej až tretej zákazke orientovať v obsluhe stroja úplne jednoducho a s prehľadom.

Systém nanáša pomocou trysky alebo kefy epoxidovú živicu priamo na steny potrubia. Výsledný náter je bezšvový, pružný a pevný. Nový nástrek sa drží najlepšie na dôkladne vyčistenom potrubí. Na všetky úkony Vám stále postačuje jeden stroj Spraypoxy.

Je dôležité dôkladne poznať používanú technológiu

Dôkladné preverenie novej technológie ja základ. Bez toho aby sme boli presvedčení o skvelých riešeniach, nemá význam ich ponúkať zákazníkom. Vzdelávanie zákazníkov je dôležitou súčasťou procesu, najmä pokiaľ ide o nové technológie ako je povrchová obnova potrubí Spraypoxy.


Poraďte sa pri výbere s odborníkmi

Spoločnosť ant s.r.o. ponúka všetky konfigurácie strojov od značky Boldan a záleží iba na druhu práce a osobnej preferencii zákazníka, ktorý produkt si zvolí. Kontaktujte našich technikov a poraďte sa pri výbere konfigurácie stroja.

Boldan sanácia poturbia


Boldan Sanacia potrubí
Boldan bezvýkopová oprava CIPP

Viac o značke Boldan

Bezvýkopové opravné stroje pre malé, stredné a veľké potrubie a kanalizácie. Portfólio sanačních strojov pozostáva z:

Set pre sanáciu potrubí DN 50-150
Set pre sanáciu potrubí DN 50-225
Spraypoxy

Prejsť na domovú stránku

E-mail Facebook Instagram Linked In