Ridgidtools.sk
100 rokov náradia RIDGIDMnožstevné zľavy RIDGID

O značke Snapdrill

Adaptéry na vŕtanie otvorov do rúrok pomocou korunkových vrtákov. Snapdrill sú najmodernejšie adaptéry vŕtania otvorov pre prípojky a odbočky pre Sprinkler požiarne systémy. Stačí upevniť svorku a stlačiť spúšť. Bez pilotného vrtáka, vyvŕta dokonale vycentrované otvory za menej ako jednu minútu. Dostupné až do 168mm (4").

Snapdrill má štyri produkčné modely, ale je možné ho objednať aj podľa potrieb zákazníka. Snapdrill sa dodáva so vstavanou vodováhou s tromi polohami a sklopnými rukoväťami. Zistite všetky výhody tejto patentovanej technológie, vyvinuté a vyrobené v Nórsku. Kontaktujte nás pre predvedenie, radi vám poradíme a stroje predvedieme.

KVALITNÁ PRODUKCIA

Snapdrill je vyvíjaný spoločnosťou GMV AS, ktorá má viac ako 30 rokov skúseností v oblasti CNC obrábania, vývoja špeciálnych nástrojov, prototypov a vývoja produktov.

UCHOPOVACIA ČEĽUSŤ

Snapdrill je samocentrovací adaptér pre vŕtanie otvorov. Adaptér uchopí rúru pomocou chlopní a umožní vám zakaždým vŕtať dieru na určené miesto. Chopne sa prispôsobia požadovanému priemeru vŕtanej rúry a operátor ich jednoducho dotiahne pomocou rukovätí.

RÝCHLY ZÁMOK

Pripojí sa bezpečne a efektívne priamo k vášmu akumulátorovému rázovému uťahováku (napríklad: Metabo BS18LTXBL-Q, 60 - 120 NM)

VSTAVANÁ VODOVÁHA

Vstavaná vodováha s tromi polohami. Meria až 45°, 90° a 180°.

AUTOMATICKÝ POSUV

Naša plynulá prevodovka urobí za Vás ťažkú prácu - korunkový vrták je automaticky vedení potrebím. Žiadny krútiaci moment na zápästiach. Stačí stlačiť tlačidlo.

Snapdrill korunkový vrták

400 otvorov na každú pílu

Naše špeciálne navrhnuté korunkové vrtáky na otvory sú vyrobené z karbidu wolfrámu so špeciálnym povlakom. V kombinácii s patentovanými adaptérmi Snapdrill, môžu píly pri správnom použití, vyvŕtať okolo 400 otvorov. Ľahko sa nahrádzajú šesťhranným kľúčom.

  • MINIMÁLNA SPOTREBA NÁRADIA - Snapdrill zaisťuje precíznu prevádzku, ktorá umožňuje dlhšiu životnosť píl ako pri iných metódach.
  • ŽIADNE NAMÁHANIE ZÁPÄSTIA - Snapdrill posúva pílu cez potrubie automaticky iba stlačením gombíka. Žiadne namáhanie zápästia.
  • DOKONALÉ STREDOVÉ OTVORY - Snapdrill zakaždým vyreže dokonale vycentrované otvory. Musíte len upevniť úchytku a začať vŕtať.
VIDEOnavod

Venujete sa montáži požiarnych rozvodov (napríklad Victaulic)? Stretávate sa s potrebou montáži odbočiek a prípojok? Dohodnite si s nami stretnutie a radi Vám Snapdrill predvedieme priamo u vás na stavbe. Volajte na 02/60 10 37 21 alebo píšte na ant@ant.sk.

adapter na vrtanie otvorov v rurach
Snapdrill - adaptéry pre vŕtanie dier do rúr

Viac o Snapdrill technológií

Adaptéry Snapdrill sú najnovšou technológiou rezania otvorov rôznych priemerov do rúr. Adaptéry sú použiteľné s vŕtacím skrutkovačom a sú ideálnym riešením pre rezanie dier na prípojky a odbočky pre Sprinkler požiarne systémy. Kontaktujte nás a požiadajte o predvedenie.

Snapdrill distributor

Kontaktujte nás

Autorizovaný distribútor pre Slovenskú republiku ant s.r.o.. Kontaktujte nás a poradíme vám s adaptérov a príslušenstva Snapdrill.

ant s.r.o.
Potrubárske a inštalatérske náradie


Staré grunty 17/a, 841 04 Bratislava
0945 458 824
ant@ant.sk