Ridgidtools.sk
100 rokov náradia RIDGIDMnožstevné zľavy RIDGID

Ponúknite Vašim zákazníkom komplexné služby v čistení odtokov a kanalizácie

Upchaté odtoky v kuchyniach a kúpeľniach je častý problém starších bytov ale aj novostavieb. Vlastníci si si s ním často nevedia rady a hľadajú odbornú pomoc – služby profesionálnych čističov (krtkovanie kanalizácie).

Takéto služby často zákazníci vyžadujú aj od svojho vodára, inštalatéra. Rozšírte svoj biznis o ručnú čističku a dajte o sebe vedieť svojím zákazníkom. Kompaktné, silné drezové čističky predstavujú ideálny smer rozšírenia biznisu pre Vás a riešenia problému Vašich zákazníkov.

Výhodou sú pomerne nízke náklady na obstaranie čističky s komplet príslušenstvom a ich rýchla návratnosť (len zopár výjazdov).

Najžiadanejšia čistička pre vnútorné priemery do O 75mm

Špecialista na menšie priemery potrubia: RIDGID K-45 nezaťaží Váš rozpočet a postará sa o spokojnosť zákazníkov čo sa nevyhnutne premietne aj na Vašich ziskoch.

8mm a 10mm špirála si ľahko poradí s prerazením upchávky v drezovom, sprchovom potrubí. Tieto dve špirály si jednoducho vymeníte podľa priemeru potrubia a povahy upchávky. Väčšia, 10mm špirála, je obľúbená najmä pre možnosť pripojenia rôznych koncoviek, ktorých je na trhu nespočetné množstvo. Je už len na Vás, ktorá sa stane Vaším favoritom.

Patentovaná technológia automatického posunu špirály do potrubia výrazne zjednodušuje prácu s čističkou. Efektivitu zase pridáva možnosť zmeny rotácie špirály, výhodné hlavne pri zapletení špirály do upchávky.

Jednu z najobľúbenejších čističiek z nej robí aj široký set príslušenstva ako rukavice, koncovky a špirály ktoré sa dodávajú v pevnom oceľovom kufri.

Vystačíte si aj s ručnými čističkami?

Ak sa častejšie stretávate s najmenšími priemermi, 20 mm až 40 mm, ideálnym riešením sú ručné špirálové čističky s možnosťou pripojenia vŕtačky.

Powerspin je jednou z nich. Ako už býva zvykom u značky RIDGID, pevné telo dopĺňajú aj patentované technológie v podobe automatického posuvu 6,3 mm špirály.

Čistička potrubí
RIDGID K45 čistička

Čistenie zo strojom K45

RIDGID K45 čistička
Rioned čistiace stroje

ant s.r.o. autorizovaný distribútor

Sme autorizovaný distribútor pre trysky RIDGID, Rioned a USB Düsen v Slovenskej republike. Kontaktujte nás pre predvedenie trysiek pre čistenie rôznych typov upchávok v potrubí. Zabezpečíme pre Vás technické poradenstvo pri výbere správnych parametrov trysiek pre vaše potreby.