Ridgidtools.sk

RIDGID STRUTSLAYR – NOVÝ SPÔSOB REZANIA MONTÁŽNYCH C PROFILOV

Montážne C profily sa používajú v širokej škále aplikácií, ako je inštalatérstvo, kúrenie, ventilácia, klimatizácia, protipožiarna ochrana, elektrické a solárne systémy na štrukturálnu podporu potrubí, ventilačné/klimatizačné/postrekové systémy, ako aj káblové žľaby a solárne panely. Pred inštaláciou musí byť každý profil odrezaný a zbavený otrepov. Táto činnosť môže byť časovo náročná úloha, keď sa vykonáva pomocou tradičných rezných nástrojov, ako je uhlová brúska, rezanie za studena a kotúčová píla. V závislosti od predpisov a podmienok na stavenisku môže byť rezanie týmito metódami zakázané (napr. potravinárstvo, zdravotníctvo) a vy potrebujete získať buď povolenie alebo rezať mimo staveniska, čo môže viesť k veľkým časovým prestojom. 

clanok

Na vyriešenie týchto problémov, ponúkame montážnikom najrýchlejší a najbezpečnejší spôsob rezania elektroinštalačných C profilov, RIDGID StrutSlayR. Hlava je pripevnená k lisovačke RIDGID (RP-350, RP-351, RP-340) a poskytuje vysoko kvalitné, rovné rezy bez otrepov za 5 a menej sekúnd. V dôsledku strihania nevznikajú žiadne iskry pri brúsení alebo pílení a nie je potrebné žiadne povolenie na prácu za tepla.


Vlastnosti a špecifikácie

 • Hlava StrutSlayR váži iba 5,4 kg a dodáva sa v pevnom a kompaktnom kufríku pre jednoduchú a bezpečnú prepravu na akékoľvek miesto.

 • Veľkosť a hrúbka steny. StrutSlayR je vybavený nástrojmi vymeniteľnými v teréne a je dodávaný so strihacím nástrojom 41x41 alebo 21x41, ktorý pokrýva najdôležitejšie dve veľkosti rozpier profilu. StrutSlayR možno použiť na rezanie kanálov Strut s hrúbkou steny do 2,5 mm. Z každej novej sady lisovníc možno očakávať minimálne množstvo 2000 rezov.

clanok
 • StrutSlayR je kompatibilný so štandardnými lisovacími nástrojmi RIDGID série 32 kN, ako sú štandardné lisovacie nástroje RIDGID RP 350 a RP 351. Na jedno plné nabitie batérie možno očakávať približne 140 rezov.

 • Nástroj StrutSlayR je vysoko všestranný. Dá sa ľahko použiť na pracovnom stole, na RIDGID TRISTAND stojane, na zemi alebo dokonca na plošine.

 • Presne zmeria veľkosť profilu Strut (profil C), ktorú je potrebné odrezať. Integrované vyplnenie reznej hlavy zabraňuje deformácii profilu a poskytuje rovný rez.

 • Keďže pri rezaní nevznikajú žiadne iskry, nie je potrebné povolenie na prácu za tepla na pracovisku. Maximálna bezpečnosť, minimálne prestoje nástroja!

 • Viac informácií

  RIDGID StrutSlayR je neprekonateľný v rezaní vzpier: rýchlo, čisto, bez iskier, rovno a bez problémov. Je to len profesionálne riešenie rezania, ktoré potrebujete mať vo svojej dielni po ruke.


  Kontaktuje nás, radi Vám poradíme a zodpovieme na Vaše otázky ohľadom RIDGID nástrojov, ako aj nástroja RIDGID StrutSlayR. Volajte na 02/60103721 alebo píšte na ant@ant.sk.

  RIDGID


  RIDGID


  RIDGID


  RIDGID


  RIDGID

  ant inštalatérske a potrubárske náradie

  Kontaktujte nás

  Autorizovaný distribútor ant s.r.o. - Kontaktujte nás a poradíme Vám s výberom inštalatérskeho náradia a potrubárskeho náradia

  ant s.r.o.
  Potrubárske a inštalatérske náradie

  Staré grunty 17/a, 841 04 Bratislava
  02/60 10 37 21
  ant@ant.sk

  E-mail Facebook Instagram Linked In