Ridgidtools.sk

SpeedyLight+ LED: Technológia rýchleho vytvrdzovania svetlom pre bočné a hlavné línie

Vytvrdzovací systém SpeedyLight+ LED je novinkou na trhu renovácie kanalizácie. Jeho revolučná LED technológia umožňuje inštalatérom optimalizovať ich operácie zvýšením efektivity práce na pracovisku až šesťnásobne. Je určený na vytvrdzovanie plstených vložiek, invertných vložiek zo sklenených vlákien a vťahovacích vložiek zo sklenených vlákien.

Pracovné priemery začínajú na DN70 a systém je schopný efektívne vytvrdzovať vložky až do DN600. SpeedyLight+ LED obsahuje vymeniteľné vytvrdzovacie hlavy pre lepšiu údržbu a optimalizáciu systémových nákladov. Vďaka nízkej spotrebe energie LED technológie môže byť systém SpeedyLight+ LED napájaný z bežnej 220V siete alebo z akéhokoľvek štandardného elektrického zdroja.

speedylight

SpeedyLight

UV LED vytvrdzovacia technológia

  • Bočné a hlavné línie
  • Od DN70 do DN600
  • Pre inverzné vložky a vťahovacie vložky zo sklenených vlákien
  • Do 100 m

speedylight

Rýchle bočné vytvrdzovanie

7 m dlhá bočnica DN150 môže byť vytvrdená za 7 minút. Systém vytvrdzovania SpeedyLight+ LED od SEWERTRONIC zvyšuje produktivitu renovácie.

Mobilný, prenosný

Dizajn typu všetko v jednom umožňuje vytvrdzovaciemu systému pracovať prakticky kdekoľvek. Riadiaca jednotka, napájací zdroj a káblová cievka sú integrované v jednom prenosnom balení.

90º mierny ohyb alebo 2x45º

SpeedyLight+ LED úspešne zvládne mierny ohyb 90º alebo 2x45º. Jeho polotuhá hadica zaisťuje pohodlné tlačenie hlavy pozdĺž potrubia.

Horizontálny. Vertikálny

Systém SpeedyLight+ LED je navrhnutý na použitie v horizontálnom aj vertikálnom potrubí. Väčšina bočných stien je horizontálna, hoci sanácia budovy často zahŕňa vertikálne potrubie.

Zelená technológia

SpeedyLight+ LED chráni naše životné prostredie tým, že využíva menej energie na vytvrdzovanie.

Integrovaná CCTV kamera

Vytvrdzovacia hlava so zabudovanou kamerou poskytuje 150º zorné pole pre ostrý obraz potrubia.

speedylightAk máte otázky ohľadom SpeedyLight+LED technológie rýchleho vytvrdzovania svetlom pre bočné a hlavné línie, kontaktujte nás. Radi zodpovieme Vaše otázky a pomôžeme Vám.

speedylight

Rodina SpectraLight: vytvrdzovacia hlava pre každú aplikáciu.


Sewertronics je založený na statickom monolitickom dizajne(udelený patent), ktorý prekonáva potrebu tlačiť vzduch pozdĺž vnútra vytvrdzovacej hlavy na stabilizáciu pracovnej teploty LED. Rodina vytvrdzovacích hláv SpectraLight vychádza z tohto patentovaného dizajnu, kde si jeho puzdro s optimalizovanými tepelne vodivými vlastnosťami a chladiacimi rebrami vymieňa teplo so vzduchom putujúcim mimo jadra. Tento vzduch sa tiež používa na natlakovanie vložky počas procesu inverzie a vytvrdzovania.

Rodina pozostáva zo 4 rôznych hláv, od extra malej až po trojitú hlavu, čím sa rozširuje rozsah použitia vytvrdzovacích systémov SpeedyLight+ až do DN600 v UV vložkách zo sklenených vlákien.

Patentovaný dizajn SpectraLight a chladenie.

speedylight

4 rôzne hlavice pre širokú škálu priemerov a typu vložky.

speedylight


4 vytvrdzovacie hlavy

Od XS až po trojité hlavy pre rýchle vytvrdzovanie rúr s veľkým priemerom.

Vymeniteľné

Konštrukcia hlavy, ktorá vám umožní vytvrdzovať rúry od DN70do DN600.

speedylight

RÝCHLE LED vytvrdzovanie svetlom

Technológia zabudovaná v systémoch SpeedyLight+ LED umožňuje dodávateľom vytvrdzovať impregnovanú vložku rýchlosťou až 1,2 m/min, čím sa skráti priemerný čas na pracovisku a zvýši sa priemerný počet prác za deň. S dĺžkou výstrelu 7-8 m dokáže SpeedyLight+ LED vytvrdnúť až 5-krát rýchlejšie ako tradičné technológie.

Čím väčšia je časť rúry na vytvrdenie, tým pomalšia bude rýchlosť vytvrdzovania. Na tejto zmene rýchlosti sa podieľa určitá fyzika: čím väčší je priemer a čím širší je povrch vložky, ktorá sa má vytvrdiť, tým nižšia je hustota energie (výkonu) dodaná na vnútorný povrch rúry.

Výstupný výkon LED, rotačný alebo pevný lúč a ďalšie parametre ako hrúbka vložky a typ polyesterovej vpichovanej plsti alebo tkaného sklolaminátu majú vplyv na optimálnu rýchlosť vytvrdzovania.

speedylight

Bočný rozsah

Na trhu laterálnej rehabilitácie je najbežnejší priemer DN150 (50 %), po ňom nasleduje DN100 (20 %) a DN200 (15 %). Najmenej sanácií sa vykonáva v bočniciach s priemermi DN125 (10%) a DN250 (5%).

speedylight

Všetko v jednom

Systém SpeedyLight+ LED bol špeciálne navrhnutý tak, aby bol ľahký a kompaktný. Jeho dizajn poskytuje inteligentné balenie, ktoré je možné ľahko prepravovať. Celková hmotnosť jednotky (vrátane napájacieho zdroja) je len 100 kg a pre pohyblivosť má vstavané kolieska.

speedylight

LED vytvrdzovanie

Vysokovýkonné pole LED ožaruje impregnovanú vložku, iniciuje exotermickú reakciu a vytvrdzuje celú hrúbku nosnej živice. Vlnová dĺžka (400nm) LED diód zaisťuje efektívne využitie energie na vytvrdenie vložky. LED komponenty integrované v systéme SpeedyLight+ LED neobsahujú olovo a sú v súlade s legislatívou RoHS.

speedylight

Kontaktujte nás. Naši technici Vám radi zodpovedia Vaše otázky.

Čo na pracovisku?

Systém SpeedyLight+ nemení spôsob fungovania spoločností certifikovaných odborníkov na ochranu osobných údajov.

Najprv sa vložka impregnuje pomocou tradičných nástrojov, ktoré sa v tomto odvetví nachádzajú: impregnačné stoly, buď elektrické alebo manuálne. Potom sa vložka umiestni do hostiteľskej rúrky pomocou vzduchom stlačeného inverzného bubna. Odporúča sa použiť predvložku. A nakoniec, systém SpeedyLight+ sa používa na vytvrdenie vložky.

speedylight

90°ohyby: SpeedyLight ponúka rodinu troch rôznych LED vytvrdzovacích hláv:

  • XS hlava vhodná pre priemery 70 mm - 150 mm a schopná zvládnuť 90º ohyby od 100 mm,
  • S hlava vhodná pre priemery 100 mm - 200 mm a schopná zvládnuť 90º ohyby začínajúce od 160 mm a
  • L hlava vhodná pre priemery 100 mm - 400 mm a schopná zvládnuť 90º ohyby od 200 mm.

Rôzne vytvrdzovacie hlavy pre všetky rôzne potreby.

Bočné vertikály: Systém SpeedyLight+ LED je navrhnutý na použitie v horizontálnych aj vertikálnych potrubiach. Horizontálne potrubie sa najčastejšie používa v bočných prípojkách kanalizácie, kde sa priemery pohybujú od DN100 do DN400. Systém sa používa aj na renováciu zvislých potrubí v budovách alebo odtokových potrubí, kde je kritická minimalizácia prestojov.

Zelená technológia: Technológia SpeedyLight+ LED prispieva k šetreniu nášho životného prostredia. Spotrebuje menej energie na vytvrdenie každého metra vložky a tiež používa živicu, ktorá neobsahuje styrén a amíny. Svetelná technológia pomáha priemyslu chrániť naše životné prostredie rôznymi spôsobmi.

speedylight

Renovovanie s otvoreným koncom

Sanáciu je možné vykonať z jedného konca potrubia.

Je možné pracovať aj s vložkou s otvoreným koncom. V situáciách, keď druhý prielez nie je prístupný, možno sanáciu vykonať z jedného konca potrubia pomocou vyhradenej priehľadnej hadice. Priehľadnosť je nevyhnutná, aby hadica neblokovala UV žiarenie.

Integrovaná CCTV kamera.

CCD kamera kombinuje šošovku s veľkou clonou.

CCD kamera vytvrdzovacej hlavy kombinuje šošovku s veľkou apertúrou, 150-stupňové zorné pole a 3000 mW LED krúžok, aby poskytoval jasný a ostrý obraz. Hlavným účelom kamery je podporovať proces vytvrdzovania a nie je navrhnutá ako náhrada za CCTV inšpekčný systém.

Epoxidová LED živica Sewertronics

Skupina epoxidových LED živíc Sewertronics bola špeciálne navrhnutá tak, aby fungovala v kombinácii s vytvrdzovacími zariadeniami SpeedyLight+, SpeedyLight VX a QuickPatch LED. Tieto hybridné spojivá na epoxidovej báze, bez prchavých rozpúšťadiel, zaisťujú správnu polymerizáciu a zároveň poskytujú vysoký stupeň lepivosti a priľnavosti. Z mechanického hľadiska Youngov modul a prvá medza pevnosti presahujú priemyselné štandardy, ktoré umožňujú vytvrdzovať vložky s hrúbkou 3,0 až 4,5 mm pri akomkoľvek zaťažení a stupni hadicového potrubia. Boli dodržané smernice a odporúčania z EN ISO 11296-4 a DWA 144-3.

speedylight

Naše vložky

Systém je dostupný s tromi rôznymi káblovými/hadicovými cievkami. Štandardná dĺžka je 50 m, predĺžená dĺžka je 70 m a 100 m. Na rozdiel od tepelne vytvrdzovaných roztokov, doba vytvrdzovania LED priamo zodpovedá dĺžke záberu.

Sewertronics ponúka inteligentný výber invertovateľných vložiek pre vertikálnu, bočnú, internú a hlavnú bezvýkopovú rekonštrukciu potrubia LED.

V spolupráci s globálnymi lídrami vo výrobe vložiek sme optimalizovali produkty z plsti a sklenených vlákien, aby sme dokonale spojili naše LED vytvrdzovacie systémy a živice.

speedylight

Od plstených vložiek – vpichovaných a bezšvíkových pletených – až po bezšvové vložky zo sklenených vlákien. Naše kvalitné plstené vložky sa zakrivujú, rozťahujú a prispôsobujú až 90° ohybom a sú špeciálne vyvinuté pre optimálne výsledky v širokej škále aplikácií a konfigurácií rúr. Extrémne flexibilné rúrky, ideálne pre použitie pri viacerých ohyboch až do 90° s minimálnym krčením. Vložky dostupné v priemeroch od DN70 do DN400 a rôznych hrúbkach.

Maximálna dĺžka vytvrdzovania.

Štandardná dĺžka je 50 m, predĺžená dĺžka je 70 m a 100 m.

Systém je dostupný s tromi rôznymi káblovými/hadicovými cievkami. Štandardná dĺžka je 50 m, predĺžená dĺžka je 70 m a 100 m. Na rozdiel od tepelne vytvrdzovaných roztokov, doba vytvrdzovania LED priamo zodpovedá dĺžke záberu.

speedylightspeedylightspeedylight

V prípade ďalších otázok nás kontaktujte emailom na: ant@ant.sk alebo telefonicky na tel. číslo: 02/60 10 37 21.

speedylight


speedylight


speedylight

ant inštalatérske a potrubárske náradie

Kontaktujte nás

Autorizovaný distribútor ant s.r.o. - Kontaktujte nás a poradíme Vám s výberom inštalatérskeho náradia a potrubárskeho náradia

ant s.r.o.
Potrubárske a inštalatérske náradie

Staré grunty 17/a, 841 04 Bratislava
02/60 10 37 21
ant@ant.sk

E-mail Facebook Instagram Linked In