Ridgidtools.sk

SpeedyLight VX LED: Systém vytvrdzovania pre vertikálne a interné použitie s LED epoxidovou živicou.

Vytvrdzovací systém SpeedyLight VX LED je navrhnutý pre interné a vertikálne renovácie potrubí bez výkopov. Jeho revolučná technológia LED, spojená s epoxidovou živicou Sewertronics LED, umožňuje dodávateľom optimalizovať časy vytvrdzovania tým, že sa vyhnú prestojom spojeným s vytvrdzovacími živicami v okolí. Pracovné priemery začínajú na DN70a systém je schopný vytvrdzovať vložky až do DN150.


SpeedyLight VX LED obsahuje 25 m hadicu na veľmi kompaktnom a prenosnom ráme. V kombinácii s epoxidovou živicou Sewertronics poskytuje SpeedyLight VX kvalitné opravy, vrátane vysokého stupňa lepenia rúr a priľnavosti.


speedylight_vxled

Pozrite si video o produkte:


SpeedyLight VX LED

LED vytvrdzovacia technológia

  • Vertikálne a domové pripojenia
  • Od DN70 do DN150
  • Pre inverzné vložky
  • Až 25 m

speedylight_vxled

LED vytvrdzovanie pre vertikálne a domáce pripojenia

Rýchle vytvrdzovanie svetlom

Systém SpeedyLight VX LED od SEWERTRONIC skracuje dobu vytvrdzovania pri sanácii vertikálnych a domových spojov.

Určené pre budovy

Dizajn typu všetko v jednom umožňuje vytvrdzovaciemu systému nasadiť prakticky kdekoľvek. Riadiaca jednotka, napájací zdroj a káblová cievka sú integrované v jednom prenosnom balení.

90º ohyby

SpeedyLight VX LED úspešne zvláda 90º ohyby v DN100. Jeho polotuhá hadica zaisťuje pohodlné zatlačenie hlavy pozdĺž potrubia.

speedylight_vxled

Vertikálne a domové prípojky

Systém SpeedyLight VX LED je navrhnutý na použitie v horizontálnom aj vertikálnom potrubí. Väčšina bočných stien je horizontálna, hoci sanácia budovy často zahŕňa vertikálne potrubie.

Zelená technológia

SpeedyLight VX LED chráni naše životné prostredie tým, že na vytvrdzovanie využíva menej energie.

Integrovaná CCTV kamera

Vytvrdzovacia hlava má kameru, ktorej veľký otvor a 150º zorné pole poskytujú ostrý obraz potrubia.

Ak máte ďalšie otázky ohľadom SpeedyLight VX LED, kontaktujte nás. Radi zodpovieme Vaše otázky.


Rýchle vytvrdzovanie svetlom

Technológia zabudovaná do systémov SpeedyLight VX umožňuje dodávateľom vytvrdzovať vložku impregnovanú LED epoxidovými alebo LED vinylesterovými živicami, čím sa skráti priemerný čas na stavenisku a zvýši sa priemerný počet prác za deň. SpeedyLight VX LED dokáže vytvrdiť 7-poschodové vertikálne (cca 20 m) potrubie DN100 za menej ako 15 min.

speedylight_vxled

Integrovaná CCTV kamera

CCD kamera kombinuje šošovku s veľkou clonou

CCD kamera vytvrdzovacej hlavy kombinuje šošovku s veľkou apertúrou, 150-stupňové zorné pole a 3000 mW LED krúžok, aby poskytoval jasný a ostrý obraz. Hlavným účelom kamery je podporovať proces vytvrdzovania a nie je navrhnutá ako náhrada za CCTV inšpekčný systém.

speedylight_vxled

Všetko v jednom

Systém SpeedyLight VX bol špeciálne navrhnutý tak, aby bol ľahký a kompaktný. Jeho dizajn poskytuje inteligentný balík, ktorý možno ľahko prepravovať pozdĺž dverí a výťahov. Celková hmotnosť jednotky (vrátane napájacieho zdroja) je necelých 60 kg a má zabudované kolesá. Vďaka optimalizovanému výkonu patentovanej technológie Sewertronics LED môže byť systém SpeedyLight VX LED napájaný zo štandardnej siete 220 V alebo z akejkoľvek zásuvky.

speedylight_vxled


LED vytvrdzovanie Vysokovýkonné pole LED ožaruje impregnovanú vložku, iniciuje exotermickú reakciu a vytvrdzuje celú hrúbku nosnej živice. Vlnová dĺžka (400 nm) LED diód zaisťuje efektívne využitie energie na vytvrdzovanie vložky. LED komponenty integrované v systéme SpeedyLight VX LED neobsahujú olovo a sú v súlade s legislatívou RoHS.

speedylight_vxled


90 stupňové ohyby

SpeedyLight VX má vytvrdzovaciu hlavu vhodnú pre priemery od 70 mm do 150 mm a je schopná zvládnuť 90º ohyby počnúc rúrkami DN100. Ak je 90-stupňový ohyb mäkký alebo je 2x45º, potom jednotka úspešne zvládne potrubie DN75.

speedylight_vxled

Vertikálne a domové prípojky

Systém SpeedyLight VX LED je navrhnutý na použitie v horizontálnych domových prípojkách aj vertikálnych potrubiach. Predstavuje dokonalú kombináciu kompaktnosti, obratnosti a veľkosti, aby dokonale zapadol do ťažko dostupných priestorov.

speedylight_vxled_4

Kontaktujte nás. Naši technici Vám radi zodpovedia Vaše otázky.

Vytvrdzovacia hlava SpectraLight

Vytvrdzovacia hlava SpectraLight od Sewertronics je založená na statickom monolitickom dizajne (udelený patent), ktorý prekonáva potrebu tlačiť vzduch pozdĺž vnútra vytvrdzovacej hlavy na stabilizáciu pracovnej teploty LED.

Rodina vytvrdzovacích hláv SpectraLight vychádza z tohto patentovaného dizajnu, kde si jeho puzdro s optimalizovanými tepelne vodivými vlastnosťami a chladiacimi rebrami vymieňa teplo so vzduchom putujúcim mimo jadra. Tento vzduch sa tiež používa na natlakovanie vložky počas procesu inverzie a vytvrdzovania.

Táto hlavica má priemer 40 mm a umožňuje prekonať ohyby DN100.

SpectraLight patentovaný dizajn a koncepcia chladenia

speedylight_vxled

Zelená technológia

Technológia SpeedyLight VX LED prispieva k šetreniu nášho životného prostredia. Spotrebuje menej energie na vytvrdenie každého metra vložky a tiež používa živicu, ktorá neobsahuje styrén a amíny. Svetelná technológia pomáha priemyslu chrániť naše životné prostredie rôznymi spôsobmi.

speedylight_vxled


Všeobecné informácie

Rozmery (DxŠxV)
765x416x942 cm
Celková hmotnosť60 kg (vrátane riadiacej jednotky 16 kg)
Materiál Podvozok na báze nehrdzavejúcej ocele, hliníka, ABS
PodperyKonštrukcia so 4 kolesami

Počítač

PLC
Siemens

Displej

Hlavný monitor
7”

Pripojenie

Wi-Fi pripojenie
2,4 GHz
Režim
AP
Internetová zásuvka
/td
RJ45 WAN, mobilné tethering cez USB

Bezpečnosť

Funkcia automatického zastavenia
Áno
Núdzové zastavenie
Áno, tlačidlo núdzového zastavenia je nainštalované v riadiacej jednotke
Napájanie
Prídavný spínač RCD

Požiadavky na napájanie

Napätie
/td
110 – 230V 50/60 Hz
Požiadavka na sieť
E-typ alebo Schuko nástenná zásuvka
Spojenie
5 m napájací kábel so systémom V-lock
Výkon
1400W
Požiadavka na sieť
Schuko nástenná zásuvka

Káblová cievka

Motorizovaná káblová cievka
Áno
Základný kábel
25 m (štandard)

Epoxidová LED živica Sewertronics

Skupina LED epoxidových živíc Sewertronics bola špeciálne navrhnutá tak, aby fungovala v kombinácii s vytvrdzovacími zariadeniami SpeedyLight+, SpeedyLight VX a QuickPatch LED. Tieto hybridné spojivá na epoxidovej báze, bez prchavých rozpúšťadiel, zaisťujú správnu polymerizáciu a zároveň poskytujú vysoký stupeň lepivosti a priľnavosti. Z mechanického hľadiska Youngov modul a prvá medza pevnosti presahujú priemyselné štandardy, ktoré umožňujú vytvrdzovať vložky s hrúbkou 3,0 až 4,5 mm pri akomkoľvek zaťažení a stupni hadicového potrubia. Boli dodržané smernice a odporúčania z EN ISO 11296-4 a DWA 144-3.

speedylight_vxled

Vložky spoločnosti Sewertronics

Sewertronics ponúka inteligentný výber invertibilných vložiek pre vertikálnu, bočnú, internú a hlavnú bezvýkopovú rekonštrukciu potrubia LED.

V spolupráci s globálnymi lídrami vo výrobe vložiek sme optimalizovali produkty z plsti a sklenených vlákien, aby sme dokonale spojili naše LED vytvrdzovacie systémy a živice.

Od plstených vložiek – vpichovaných a bezšvíkových pletených – až po bezšvové vložky zo sklenených vlákien. Naše kvalitné plstené vložky sa zakrivujú, rozťahujú a prispôsobujú až 90° ohybom a sú špeciálne vyvinuté pre optimálne výsledky v širokej škále aplikácií a konfigurácií rúr. Extrémne flexibilné rúrky, ideálne pre použitie pri viacerých ohyboch až do 90° s minimálnym krčením. Vložky dostupné v priemeroch od DN70 do DN400 a rôznych hrúbkach.

speedylight_vxledspeedylight_vxled

V prípade ďalších otázok nás kontaktujte emailom na: ant@ant.sk alebo telefonicky na tel. číslo: 02/60 10 37 21.

speedylight_vxled


speedylight_vxled


speedylight_vxled

ant inštalatérske a potrubárske náradie

Kontaktujte nás

Autorizovaný distribútor ant s.r.o. - Kontaktujte nás a poradíme Vám s výberom inštalatérskeho náradia a potrubárskeho náradia

ant s.r.o.
Potrubárske a inštalatérske náradie

Staré grunty 17/a, 841 04 Bratislava
02/60 10 37 21
ant@ant.sk

E-mail Facebook Instagram Linked In