Ridgidtools.sk
potrubárske dni v prahe

Skúsenosti s rezačkou rúr RIDGID PC 116 od zákazníka

Ako profesionálny inštalatér potrebujete nástroje, na ktoré sa môžete vždy spoľahnúť. Vo dne či v noci. Čím rýchlejšie a jednoduchšie bude práca vykonaná, tým lepšie. Preto potrebujete rezačku rúr RIDGID PC 116. Ľahko sa prepravuje, nastavuje a používa a hlavne je vhodná pre mnoho rôznych materiálov.

ridgid_pc_116

RÝCHLY, PRESNÝ A PRAKTICKÝ NÁSTROJ

Zákazník, ktorý sa už viac ako 20 rokov zaoberá projektovaním, konštrukciou a montážou systémov voda, plyn, kúrenie. Počas niekoľkých posledných rokov vyskúšal rôzne typy nástrojov na presné rezanie rúr bez stôp alebo deformácií, ale žiadny nespĺňal jeho potreby.

„Jedného dňa sme objavili rezačku rúr RIDGID PC 116. Spočiatku sme to testovali na ¼" a 3/8" medených klimatizačných rúrach, ale aj na väčších 1½", 2" a 3" rúrach z uhlíkovej ocele pre priemyselné kotly v tepelných elektrárňach. Prvý dojem bol jasný: Rezačka je rýchla, presná a ešte aj praktická. Naozaj robí to, čo má robiť: presné rezanie pri každej aplikácii, bez stôp alebo deformácií. Nestrácame čas a rúry sú pripravené na lisovacie spojenie za pár sekúnd!“

Rýchlosť? Efektívnosť? Žiaden problém!

Rezačka rúr RIDGID PC 116 sa vyznačuje rýchlym nastavením veľkosti a mechanizmom rýchleho posúvania a nastavenia veľkosti, ktorý vám umožňuje prepínať medzi veľkosťami za chodu. Okrem toho je možné vymeniť rezné kolieska bez náradia. Rezačka rúrok poskytuje čistý a pravouhlý rez na rôznych materiáloch, napr. nehrdzavejúca oceľ, uhlíková oceľ, oceľ, hliník, meď, SML, plast a kompozitný materiál s priemerom 12 až 116 mm (1/2" - 4 ½"). Máte záujem o kompletnú sadu pre všetky práce na rezanie rúr? Skombinujte rezačku rúr PC 116 s podperou rúr a 2" odhrotovačom, obe dostupné v rade RIDGID.


Ak sa chcete dozvedieť viac o rezačke rúr RIDGID PC 116, pozrite si toto video alebo navštívte našu webovú stránku www.ridgidtools.sk. Kontaktujte našich odborných predajcov. Radi Vám pomôžeme.

RIDGID


RIDGID

ant inštalatérske a potrubárske náradie

Kontaktujte nás

Autorizovaný distribútor ant s.r.o. - Kontaktujte nás a poradíme Vám s výberom inštalatérskeho náradia a potrubárskeho náradia

ant s.r.o.
Potrubárske a inštalatérske náradie

Staré grunty 17/a, 841 04 Bratislava
02/60 10 37 21
ant@ant.sk

E-mail Facebook Instagram Linked In