Ridgidtools.sk

TOP 3 Produkty v oblasti čistení a inšpekcií od výrobcu RIDGID

Stručný výpis RIDGID produktov, ktoré Vám prinesú zisky a zvýšia Vašu efektivitu v oblasti čistenia, diagnostiky a monitorovania podzemných vedení.

1. RIDGID KJ-3100

Prenosná tlaková čistička od RIDGID Vám už roky poskytuje oporu pri čistení domových prípojok. Jednoduchá manipulácia a neprekonateľný výkon v jej triede z nej robí jednoznačného favorita v oblastí čistenia menších a stredných kanalizácií. 205 barov v kombinácií s 25 litrovým prietokom sa postarajú o spokojnosť Vašich zákazníkov. Trojcestné čerpadlo s mosadznou hlavou je schopné tlačiť vodu v impulzoch, čo značne zjednoduší prechod kolenami a ušetrí čas pri vyťahovaní zaseknutej trysky. Balenie čističky obsahuje kompletné vybavenie bez nutnosti dokupovania ďalších trysiek alebo hadíc.

RIDGID KJ-3100 vysokotlaková čistička
RIDGID KJ-3100 vysokotlaková čistička2. RIDGID Flexshaft K9-204

Kompaktný model vysokootáčkovej čističky je určený pre potrubia od 50 do 100 mm. Pohon zabezpečuje akumulátorový skrutkovač, ktorý sa postará až o 2 500 otáčok za minútu. Steny potrubí od mastnoty, koreňov a usadením dokáže vyčistiť do vzdialenosti 21,3 metra. Jeho prenos je jednoduchý, a práve preto je vhodný pre všetky interiérové rozvody, stúpačky a dažďové zvody. Veľké množstvo reťazí a nadstavcov ocení každý profesionál.

RIDGID FlexShaft K9-204 čistička rúr
RIDGID FlexShaft K9-204 čistička rúr3. RIDGID MicroReel

Inšpekčná kamera MicrReel sa stane neodmysliteľným pomocníkom pri lokalizácií všetkých porúch na potrubiach o priemere 40 (90° pri 50) až 125 mm. Jej kamerová hlava má iba 25 mm, napriek tomu má v sebe zabudované výkonné LED osvetlenie, lokalizačnú sondu vydávajúcu 512 Hz a je prekrytá zafírovým sklíčkom, ktoré nemá vo svete inšpekčných kamier obdobu. Skutočne výnimočný nástroj z nej robí 30 metrový tlačný kábel, ktorý pružnosťou a s tým spojenou životnosťou, prekoná konkurenciu v každej požiadavke, ktorú má správny profesionál pri nákupe novej inšpekčnej kamery.

RIDGID MicroReel inšpekčná kamera
RIDGID MicroReel inšpekčná kameraPoraďte sa pri výbere s odborníkmi

Spoločnosť ant s.r.o. ponúka všetky konfigurácie strojov od značky RIDGID, Vivax, SebaKMT, IBAK a záleží iba na druhu práce a osobnej preferencii zákazníka, ktorý produkt si zvolí. Kontaktujte našich technikov a poraďte sa pri výbere konfigurácie stroja.

RIDGID MicroReel inšpekčná kamera


ant logo

ant s.r.o. autorizovaný distribútor

Sme autorizovaný distribútor pre značky čistiacej techniky ako, Rioned, RIDGID, IBAK, Boldan a iné, v Slovenskej republike. Kontaktujte nás pre predvedenie čističiek, technické poradenstvo pri výbere správnych parametrov čističiek pre vaše potreby.

 
E-mail Facebook Instagram Linked In